قوانین سایت

قوانین و مقررات سایت بانک تدوین هر ایرانی

 

 

سایت بانک تدوین هر ایرانی  اولین وب سایت تخصصی تدوین و جلوه های ویژه در ایران می باشد که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی  تاسیس شده است و رعایت قوانین زیر برای کلیه اعضا  لازم  اجراء می باشد لذا کلیه دوستان به دقت این مطالب را مطالعه فرمایند.

 

قوانین عمومی :

 

1- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات و آواتار مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات یا آواتار نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولین فرصت توسط مدیریت حذف و دسترسی وی به سایت محدود خواهد شد.

 2- با پذیرش این قوانین هر مطلب یا اطلاع رسانی که صورت میگیرد از طریق ایمیل برای کاربران ارسال میگردد لذا چنانچه تمایل ندارید ایمیلی برای شما ارسال گردد پس از ثبت نام پرهیز کنید .

 3- در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی به كاربران، مدیران و مسئولان سایت، با كاربر مربوطه برخورد و در صورت لزوم دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.

 4- از پرداختن به مسایل حاشیه ای و دخالت در نحوه مدیریت جداً خودداری نمائید.

 5- در صورت داشتن هرگونه اظهار نظر و یا انتقاد در مورد مدیریت سایت و یا دیگر مسائل مربوطه  ، به بخش مربوطه مراجعه نمائید.

 6- وارد کردن ایمیل معتبر برای عضویت در سایت امری است الزامی. در صورت گزارش یک ایمیل نامعتبر، بلافاصله نام کاربری صاحب آن ایمیل بسته خواهد شد.

 7- امضاء کاربر، انجمن و سایت محلی مناسب برای تبلیغات نمی باشند. درصورت گزارش هرگونه سوء استفاده، مدیریت با آن فرد برخورد خواهد کرد.

 8- در صورت داشتن هرگونه شکایت لطفا با مدیریت در میان بگذارید.

 9- استفاده از نوشتار فینگیش (finglish ) بجای متون فارسی مجاز نمی باشد.

 

 

حقوق کاربری و محدوده کاربران :

 1- از ارسال پیام های بی ربط و بی موضوع به مدیران خودداری نمائید.

 2- استفاده از الفاظ نادرست در نظرات، پیام ها و مطالب خود جداً خودداری نمائید.

 3- در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، بدون تعارف دسترسی وی برای همیشه به تمامی بخش های سایت قطع خواهد شد.

  4- ارسال نظرات بی موضوع، بدون متن خاص و یا اشکال باعث شلوغی مطاب و کسر امتیاز شما می شود.

 5- بهترین راه برای انتقاد از یک کاربر ارسال پیام خصوصی به او می باشد.

 6- رسیدگی به مطالب ارسال شده توسط خودتان برای رفع مشکلات یا پاسخ به سوالات کاربران در رابطه با آن مطلب، الزامی می باشد.