آموزش تخصصی تدوین و جلوه های سینمایی تبلیغات در وب سایت تخصصی بانک تدوین هر ایرانی

تبلیغات در وب سایت تخصصی بانک تدوین هر ایرانی

   حضور موفق در عرصه تجارت، نيازمند بهره گيري از وسايل و ملزومات خاص عصر تحول نوين مي باشد. در اين راستا شبکه جهاني اينترنت بعنوان يک آيتم موفق تبليغاتي در شخصي ترين حريم خصوصي افراد در سيل عظيم اقتصاد الکترونيکي با ميليونها نفر استفاده کننده و ميلياردها دلار سرمايه، انتخاب مديران هوشمند و تواناست.
 با توجه به مرجع بزرگ و کاملی که در اختیار تمام همکاران و علاقه مندان به این رشته  گذاشته شده است ما برای ارائه هر چه بهتر خدمات به شما عزیزان و همچنین تامین نیاز های فردی و تیم فعالیتی این سایت بر این شدیم تا تعداد محدودی تبلیغ بگیریم ..
 شرح خدمات تبلیغاتی در این وب سایت به صورت زیر می باشد ..
      
هزينه پايين:
    هزينه تبليغ در بانک تدوین هر ایرانی، هم به طور مطلق نسبت به ساير وب سايتهاي دانلود نرم افزار  در سطح بسيار پايين تري قرار داشته و هم به لحاظ ترافيک بالاي سايت، به ازاء هر بيننده بسيار مقرون به صرفه مي باشد.


  اهميت :   
    سايت بانک تدوین هر ایرانی سايت تدوین گران  و ویدئو گرافیست های ایرانی که با صدا و سیما  ارتباط مستقیم دارند مي باشد و در بين كاربران ايراني از اهميت ويژه اي برخوردار است اين اهميت بقدري زياد هست كه اين روز ها  هر کسی که مشکلی در امر تبلیغات  تلوزیونی  یا برنامه های مستند  داشته باشد به این سایت مراجعه مینماید.
 برخلاف اکثر وب سایت ها و مراجع دیگر ، امار و ارقام غیر حقیقی برای بازدید و بالا نشون دادن رتبه در وبانک تدوین هر ایرانی بکار برده نشده است ، شما می توانید در سایت با یک تست ساده امار بازدید روزانه سایت را مشاهد کنید ، توجه داشته باشید ما در سایت از 2 سیستم امار گیر دقیق خود سیستم  برای نمایش استفاده می کنیم ، شما  می توانید در ساعات پایانی روز به سایت مراجعه بکنید و امار کاربران بازدید کننده در 24 ساعت گذشته و 48 ساعت گذشته همراه با مهمان را مشاهده کنید این سیستم دیگر قابل تغییر برای نمایش امار غلط و غیر حقیقی نمی باشد .

   با تبليغات در وب سایت بانک تدوین هر ایرانی 
   شما مي توانيد به اهداف خود از قبيل:   

 معرفي محصولات و يا نحوه ارائه خدمات خود به تدوین گران
 معرفي کالا و يا خدمات جديد
 تبليغ نام تجاري خود
 و...


تعرفه تبليغات در وب سایت تحصصی بانک تدوین هر ایرانی
   
 A  ( نمایش در تمام سایت ) 180.000تومان  
B  بالاي وب سایت ( نمایش در تمام سایت ) 150.000 تومان  
C  کنار وب سایت ( نمایش در تمام سایت )  120.000 تومان     
D  بین مطالب  ( نمایش در اکثر موضوعات ) 130.000 تومان    
E  ارسال پیغام خصوصی به همراه ارسال ایمیل برای همه کاربران 50.000 تومان


     * تبليغات به طور ماهيانه مي باشد
    
  
قوانين:
- از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
- درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در وب سایت بانک تدوین باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و  این وب سایت هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .
- مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
- قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.
 شما مي توانيد جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره از ساعت 18 الي  22با شماره تلفن 09124226429 ( قبل از تماس پی ام ارسال گردد ) از طریق واتس آپ و یا پست الکترونيکي  getmailnx@gmail.com تماس حاصل فرماييد.   
 
    
   با كمال احترام
  مديریت وب سایت بانک تدوین هر ایرانی